КОЛЕКЦІЯ МОНЕТ ДЕМИ ЮРІЯ | МОНЕТИ 99,9% КРАЇН СВІТУ

каталог монет Герб Гренади нумізматичний словник

монети Гренади | Grenada coins

1 Східно-Карибський Долар = 100 Центів

Середня вартість монет розрахована в USD за курсом НБУ на дату фіксації. Ціни вказані виключно для ознайомлення. Монети з приватної колекції.

Східно-Карибські держави: Ангілья + Антигуа і Барбуда + Гренада + Домініка + Монтсеррат + Сент-Вінсент і Гренадини + Сент-Кіттс і Невіс + Сент-Люсія

Велика Британія, внутрішнє самоуправління на Гренаді 1967-1974  
Гренада, незалежність у складі Британської Співдружності 1974-  

Східно-карибський долар (англ. "East Caribbean dollar") - офіційна грошова одиниця восьми держав карибського басейну: Ангільї, Антигуа і Барбуди, Гренади, Домініки, Монтсеррат, Сент-Вінсент і Гренадин, Сент-Кіттс і Невіс, Сент-Люсії. Всі ці держави входять до складу Організації Східно-Карибських держав (англ. "Organisation of Eastern Caribbean States" - "OECS"); лише Британські Віргінські острови як член цього економічного союзу має власну валюту. Сучасні обігові монети OECS за даними Стандартного каталогу монет світу Краузе (Standard Catalog of World Coins, Krause Publications) відносять до розділу "Східно-Карибські Держави". Проте протягом ХХ століття було випущено індивідуальні монети для кожної з цих восьми держав. Перша монета Гренади - мідно-нікелеві 4-доларова монета із серії пам'ятних монет F.A.O. - була випущена у 1970 році (подібні монети було викарбовано для Антигуа і Барбуди, Барбадосу, Гренади, Домініки, Монтсеррату, Сент-Вінсент і Гренадин, Сент-Кіттс і Невісу, Сент-Люсії).

up
всі країни світу