КОЛЕКЦІЯ МОНЕТ ДЕМИ ЮРІЯ | МОНЕТИ 99,9% КРАЇН СВІТУ

каталог монет Герб Кокосових Островів нумізматичний словник

монети Кокосових Островів | Keeling Cocos coins

1 Долар = 100 Центів

Середня вартість монет розрахована в USD за курсом НБУ на дату фіксації. Ціни вказані виключно для ознайомлення. Монети з приватної колекції.

Кокосові (Кілінгові) острови, територія Австралійського Союзу 1955- 1

Територія Кокосових (Кілінгових) островів (англ. "Territory of Cocos (Keeling) Islands") є частиною Австралійського Союзу, що знаходиться між Шрі-Ланкою та Австралією. Острови відкриті у XVII столітті британцями (Вільямом Кілінгом). Спочатку перебували у приватній власності, далі належали Великій Британії, тимчасово входили до складу Цейлону; з 1886 року Кокосові острови відносились до колонії Стрейтс-Сетлментс, а в 1955 році передані під управління Австралії (лише у 1986 році було викуплено останні клаптики островів з приватної власності). Перші монети (токени) Кокосових островів датовано 1913 роком (виготовлені зі слонової кістки); наступна серія виготовлена у 1968 році з пластику - це були центи та рупії. Станом на 2010 рік грошовою одиницею території є австралійський долар; у ХХ столітті викарбовано нову серію монет - доларів та центів.

- Кокосові (Кілінгові) острови (1955-): 1 Долар = 100 Центів -

20 Цент - 2004 - Кокосові (Кілінгові) острови 20 Цент - 2004 - Кокосові (Кілінгові) острови

20 Центів (Cents) - 2004 - мідно-нікелевий сплав
риба-зебра (англ. "Lion Fish"; інші назви: риба-лев, риба-зебра, полосата крилатка...) - пальма як елемент гербу Кокосових Островів
- ціна монети: $5,5 -

up
цент всі країни світу cent